Sitemap Dışı İçerikler

link_yeniurunler link_indirimler
 • Sipariş Sonucu Sayfası

  Sipariş Sonucu
  Teşekkürler
  Siparişiniz Başarılı Bir Şekilde Alınmıştır.
  Sipariş Numaranız: @Model.OrderCode

  Halı ürünleriniz ortalama @Model.OrderDate.AddDays(12).ToShortDateString() ile @Model.OrderDate.AddDays(14).ToShortDateString() tarihleri arasında kargoya verilecektir.
  @if (Model.PaymentOptionID == 3) { }

  Sipariş ettiğiniz ürünler en kısa sürede teslimat adresinize teslim edilecektir. Sipariş ile ilgili gelişmeleri siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.  Alışverişinizde Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

  @if (Model.PaymentOptionID == 1) {
  HAVELE/ EFT ÖNEMLİ Hatırlatma : 

  Lütfen havalenizi en geç 3 gün içerisinde yapınız. Ödemesi yapılmayan siparişler 3 gün boyunca sistemde saklanır ve bu süre sonunda sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir!
  Havalenizi yaparken lütfen açıklama bölümünde sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayınız.

  Siparişinizin gecikmemesi için, Havale/EFT işlemlerinde açıklama bölümüne sipariş numaranızı yazmanız yeterlidir. Açıklama bölümüne bunun dışında bir şey yazmanıza gerek yoktur. Sipariş numaranızı "Sipariş Onayı" sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Açıklama bölümüne sipariş numaranızı eksiksiz girdiğiniz takdirde, havaleniz 30 dakika içerisinde onaylanır. EFT yaparken alıcı Mehmet Alpaslan Ayan belirtilmelidir.

  MEHMET ALPASLAN AYAN
  TR110006400000112260534371

  @Model.Bank  } @if (Model.PaymentOptionID == 3) {
  KAPIDA ÖDEME ÖNEMLİ Hatırlatma : 

  Sevgili müşterimiz,

  Siparişiniz tarafımızca alındı ve onaylama aşamasına geçti. Kapıda ödeme siparişlerinizin onaylanması için öncelikle bize Whatsapp hattımız üzerinden onayladığınıza dair mesaj göndermeniz gerekmektedir. İçeriğinde sipariş numaranızın(@Model.OrderCode) olduğu bir onaylama mesajı gönderebilirsiniz.

  Siparişinizi onaylamadan kapıda ödeme siparişlerinizi kabul edememekteyiz. Onay işlemini gerçekleştirmek için, lütfen aşağıdaki WhatsApp ikonuna tıklayarak satış temsilcilerimize siparişinizi onayladığınıza dair mesaj gönderiniz veya WhatsApp hattımıza "Onaylıyorum" yazabilirsiniz. 2 gün içerisinde onay mesajı gönderilmeyen siparişler tarafımızca iptal edilecektir.

  Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

  Teşekkür ederiz!  } Alışverişe Devam Et

 • Anasayfa Alt İçerik

  REYDEKO EVİNİZ İÇİN EN MODERN HALI MODELLERİ

  Türkiye'de bir ilk; halının desenini seç, hem enini hem boyunu sen belirle, ister saçaklı ister saçaksız, ister diktörtgen ister yuvarlak istediğin özel ölçüde www.reydeko.com'dan sipariş et ücretsiz kargo ile evinize gönderelim.

  Ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri olan halılar, doğru seçildiğinde evin havasını tamamen değiştirebilen ev tekstil ürünlerindendir. Bununla birlikte halı dekorunuzun en zor seçilen parçası da olabilir. Bu konuda size yardımcı olmak için Reydeko, dijital ve geleneksel çözümleri birleştirerek benzeri olmayan bir çözüm sunuyor. Deneyimli satış ekibimiz Instagram ve WhatsApp üzerinden dekorunuza en uygun halıyı bulmanıza yardım ediyor, kararsız kaldığınız noktada "evindegör" hizmeti ile beğendiğiniz halıyı dijital ortamda evinize seriyor. Size sadece halınızın ölçüsünü seçmek kalıyor. Bu konuda da yine odanızın ölçülerine göre karar vermenize yardımcı oluyoruz. 

  Peki, halı seçerken nelere dikkat edilmeli? Halılar kullanıldığı mekâna sadelik, rahatlık ve yumuşak bir görünüm katar. Yaşam alanlarınızı kişiselleştirmenin en pratik yollarından birisi olan halılar, evin genel dekorasyonuna uygun seçildiğinde, doğal bir hava katarak evinizde muhteşem bir arka plan yaratabileceği gibi dikkat çekici bir odak noktası da ortaya çıkarabilir. Eviniz için en uygun halı modelini bulabilmek için, evin genelinde nasıl bir atmosfer yaratmak istediğinize karar vermelisiniz. Eviniz tüm kişisel zevkinizin aynasıdır, halı modelleri de bu aynanın bir parçasıdır. Evinize halı alırken, yer döşemenizin renginden mobilyalarınızın tasarımına kadar her detaya dikkat etmelisiniz. Örneğin Halılar kullanıldığı mekâna sadelik, rahatlık ve yumuşak bir görünüm katar. Yaşam alanlarınızı kişiselleştirmenin en pratik yollarından birisi olan halılar, evin genel dekorasyonuna uygun seçildiğinde, doğal bir hava katarak evinizde muhteşem bir arka plan yaratabileceği gibi dikkat çekici bir odak noktası da ortaya çıkarabilir. 

  Elbette halı seçerken dikkat edilecek bir diğer nokta da temizliktir. Kolay temizlenebilen halılar modern evlerde tercih sebebidir. Özellikle makinede yıkanabilen halılar günlük kullanımdaki pratikliği sebebiyle yoğun talep görmektedir. Reydeko'da özellikle bu talebinize cevap vermek için ürünlerimizi üretirken temizliğinin pratikliğini hep ön planda tutuyoruz.

  Başka önemli bir nokta ise halıların antialerjik özellik taşımasıdır. Antialerjik iplikler ve kumaşlar ile üretilen antialerjik halılar alerjenlerin halıda barınmasını önleyerek alerjik rahatsızlığı olan müşterilerimize rahat bir kullanım sunmaktadır.