Sipariş Sonucu Sayfası

Sipariş Sonucu
Teşekkürler
Siparişiniz Başarılı Bir Şekilde Alınmıştır.
Sipariş Numaranız: @Model.OrderCode

Halı ürünleriniz ortalama @Model.OrderDate.AddDays(12).ToShortDateString() ile @Model.OrderDate.AddDays(14).ToShortDateString() tarihleri arasında kargoya verilecektir.
@if (Model.PaymentOptionID == 3) { }

Sipariş ettiğiniz ürünler en kısa sürede teslimat adresinize teslim edilecektir. Sipariş ile ilgili gelişmeleri siparişlerim sayfasından takip edebilirsiniz.Alışverişinizde Bizi Seçtiğiniz İçin Teşekkür Ederiz.

@if (Model.PaymentOptionID == 1) {
HAVELE/ EFT ÖNEMLİ Hatırlatma : 

Lütfen havalenizi en geç 3 gün içerisinde yapınız. Ödemesi yapılmayan siparişler 3 gün boyunca sistemde saklanır ve bu süre sonunda sistem tarafından otomatik olarak iptal edilir!
Havalenizi yaparken lütfen açıklama bölümünde sipariş numaranızı belirtmeyi unutmayınız.

Siparişinizin gecikmemesi için, Havale/EFT işlemlerinde açıklama bölümüne sipariş numaranızı yazmanız yeterlidir. Açıklama bölümüne bunun dışında bir şey yazmanıza gerek yoktur. Sipariş numaranızı "Sipariş Onayı" sayfasında görüntüleyebilirsiniz. Açıklama bölümüne sipariş numaranızı eksiksiz girdiğiniz takdirde, havaleniz 30 dakika içerisinde onaylanır. EFT yaparken alıcı Mehmet Alpaslan Ayan belirtilmelidir.

MEHMET ALPASLAN AYAN
TR110006400000112260534371

@Model.Bank} @if (Model.PaymentOptionID == 3) {
KAPIDA ÖDEME ÖNEMLİ Hatırlatma : 

Sevgili müşterimiz,

Siparişiniz tarafımızca alındı ve onaylama aşamasına geçti. Kapıda ödeme siparişlerinizin onaylanması için öncelikle bize Whatsapp hattımız üzerinden onayladığınıza dair mesaj göndermeniz gerekmektedir. İçeriğinde sipariş numaranızın(@Model.OrderCode) olduğu bir onaylama mesajı gönderebilirsiniz.

Siparişinizi onaylamadan kapıda ödeme siparişlerinizi kabul edememekteyiz. Onay işlemini gerçekleştirmek için, lütfen aşağıdaki WhatsApp ikonuna tıklayarak satış temsilcilerimize siparişinizi onayladığınıza dair mesaj gönderiniz veya WhatsApp hattımıza "Onaylıyorum" yazabilirsiniz. 2 gün içerisinde onay mesajı gönderilmeyen siparişler tarafımızca iptal edilecektir.

Herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Sizlere en iyi hizmeti sunmak için buradayız.

Teşekkür ederiz!} Alışverişe Devam Et