Reydeko 2023 Ağustos Bodrum Çekilişi

1 Ağustos - 28 Ağustos tarihleri arasında reydeko.com veya reydekocom instagram hesabından, Reydeko Whatsapp satış hattından veya mağazalarımızdan alışveriş yapan, Çekiliş Videosunu iki arkadaşına gönderen ve Instagram sayfasında çekiliş gönderisinin altına iki arkadaşını etiketleyen herkes kampanyaya katılabilecektir.

Kampanya Koşulları

Kampanyaya katılma hakkı reydeko.com, reydekocom instagram ve Reydeko Whatsapp satış kanallarından, Reydeko Ataşehir Fabrika Satış Noktası’ndan, Reydeko Pendik Mağazası’ndan, Reydekocom Başakşehir Mağazası'ndan yapılan siparişler için 01 Ağustos 2023 - 28 Ağustos (23:59) 2023 tarihleri arasında geçerlidir. reydeko.com veya reydekocom instagram hesabından, Reydeko Whatsapp satış hattından veya mağazalarımızdan yaptığınız alışveriş ve Çekiliş Videosunu iki arkadaşına gönderen ve Instagram sayfasında çekiliş gönderisinin altına iki arkadaşını etiketleyen herkes kampanyaya katılabilecektir.

 Çekilişte 2(iki) yetişkin, 1(bir) 12 yaş altı çocuk 3 gece 4 gün konaklamalı Bodrum Tatili hediye edilecektir. 

 Kampanya tarihleri arasında iade yapan müşterilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir.

 Çekiliş sonuçları reydekocom Instagram hesabında 29 Ağustos tarihinde duyurulacaktır. 

 Asil talihliye çekilişin yapıldığı gün ulaşılır. Müşteriden onay alınmazsa veya herhangi bir sebepten geri dönüş sağlamaz, ulaşılamazsa hediye hakkını kaybeder. Cevap alınamayın günün ertesinde yedek talihli ile iletişime geçilir. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez.

 Reydekocom iştirakleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. 

Görseller temsilidir.