Anasayfa Alt İçerik

REYDEKO EVİNİZ İÇİN EN MODERN HALI MODELLERİ

Türkiye'de bir ilk; halının desenini seç, hem enini hem boyunu sen belirle, ister saçaklı ister saçaksız, ister diktörtgen ister yuvarlak istediğin özel ölçüde www.reydeko.com'dan sipariş et ücretsiz kargo ile evinize gönderelim.

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez parçalarından biri olan halılar, doğru seçildiğinde evin havasını tamamen değiştirebilen ev tekstil ürünlerindendir. Bununla birlikte halı dekorunuzun en zor seçilen parçası da olabilir. Bu konuda size yardımcı olmak için Reydeko, dijital ve geleneksel çözümleri birleştirerek benzeri olmayan bir çözüm sunuyor. Deneyimli satış ekibimiz Instagram ve WhatsApp üzerinden dekorunuza en uygun halıyı bulmanıza yardım ediyor, kararsız kaldığınız noktada "evindegör" hizmeti ile beğendiğiniz halıyı dijital ortamda evinize seriyor. Size sadece halınızın ölçüsünü seçmek kalıyor. Bu konuda da yine odanızın ölçülerine göre karar vermenize yardımcı oluyoruz. 

Peki, halı seçerken nelere dikkat edilmeli? Halılar kullanıldığı mekâna sadelik, rahatlık ve yumuşak bir görünüm katar. Yaşam alanlarınızı kişiselleştirmenin en pratik yollarından birisi olan halılar, evin genel dekorasyonuna uygun seçildiğinde, doğal bir hava katarak evinizde muhteşem bir arka plan yaratabileceği gibi dikkat çekici bir odak noktası da ortaya çıkarabilir. Eviniz için en uygun halı modelini bulabilmek için, evin genelinde nasıl bir atmosfer yaratmak istediğinize karar vermelisiniz. Eviniz tüm kişisel zevkinizin aynasıdır, halı modelleri de bu aynanın bir parçasıdır. Evinize halı alırken, yer döşemenizin renginden mobilyalarınızın tasarımına kadar her detaya dikkat etmelisiniz. Örneğin Halılar kullanıldığı mekâna sadelik, rahatlık ve yumuşak bir görünüm katar. Yaşam alanlarınızı kişiselleştirmenin en pratik yollarından birisi olan halılar, evin genel dekorasyonuna uygun seçildiğinde, doğal bir hava katarak evinizde muhteşem bir arka plan yaratabileceği gibi dikkat çekici bir odak noktası da ortaya çıkarabilir. 

Elbette halı seçerken dikkat edilecek bir diğer nokta da temizliktir. Kolay temizlenebilen halılar modern evlerde tercih sebebidir. Özellikle makinede yıkanabilen halılar günlük kullanımdaki pratikliği sebebiyle yoğun talep görmektedir. Reydeko'da özellikle bu talebinize cevap vermek için ürünlerimizi üretirken temizliğinin pratikliğini hep ön planda tutuyoruz.

Başka önemli bir nokta ise halıların antialerjik özellik taşımasıdır. Antialerjik iplikler ve kumaşlar ile üretilen antialerjik halılar alerjenlerin halıda barınmasını önleyerek alerjik rahatsızlığı olan müşterilerimize rahat bir kullanım sunmaktadır.