Airfryer 2022 Kış Kampanyası

 15 Aralık - 15 Ocak tarihleri arasında reydeko.com veya reydekocom instagram hesabından, Reydeko Whatsapp satış hattından veya mağazalarımızdan yapacağınız her 2000₺ ve katlarında sipariş veren bir (1) müşterimiz Airfryer kazanma şansı yakalıyor.

Kampanya Koşulları

 Kampanyaya katılma hakkı RH Digital Marketing Firmasına bağlı reydeko.com, reydekocom instagram ve Reydeko Whatsapp satış kanallarından, Reydeko Ataşehir Fabrika Satış Noktası’ndan, Reydeko Pendik Mağazası’ndan yapılan siparişler için 15 Aralık 2022 - 15 Ocak (23:59) 2023 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya tarihleri arasında her 2000₺ ve katlarında alışveriş gerçekleştirildiğinde birer çekiliş hakkı kazanılır. Kampanyaya katılım çekiliş hakkı sınırsızdır. Örneğin 2235₺ tutarındaki alışverişe 1 çekiliş hakkı, 4378₺ tutarındaki alışverişe 2 çekiliş hakkı tanınır. 

 Çekilişte bir (1) kişiye Xiaomi Airfryer ikramiyesi verilecektir. 

 Kampanya tarihleri arasında iade yapan müşterilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir. Değişim yapan müşterilerin çekiliş hakları tekrar değerlendirilecektir. 

 Çekiliş sonuçları reydekocom Instagram hesabında 15 Ocak tarihinde duyurulacaktır. 

 Asil talihliye çekilişin yapıldığı gün ulaşılır. Müşteriden onay alınmazsa veya herhangi bir sebepten geri dönüş sağlamaz, ulaşılamazsa hediye hakkını kaybeder. Cevap alınamayın günün ertesinde yedek talihli ile iletişime geçilir. Kazanılan hak devredilemez ve nakde çevrilemez.

 RH Digital Marketing iştirakleri çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Bu çekilişe katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır. 

Görseller temsilidir.